Історія закладу

21 березня 1995 року Шосткинська середня школа № 9 Шосткинської міської ради Сумської області реорганізована в Шосткинську середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 9 Шосткинської міської ради Сумської області (рішення виконавчого Комітету Шосткинської міської ради Сумської області від 21.03.1995 року).

23 липня 2004 року Шосткинська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Шосткинської міської ради Сумської області реорганізована в Шосткинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 9 Шосткинської міської ради Сумської області (рішення ХХ сесії ХХІV Шосткинської міської ради Сумської області від 23.07.2014 року).

02 жовтня 2012 року Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Шосткинської міської ради Сумської області реорганізована в комунальну організацію (установу, заклад) "Шосткинський навчально-виховний комплекс: Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 - дошкільний навчальний заклад Шосткинської міської ради Сумської області" (рішення виконавчого Комітету Шосткинської міської ради Сумської області від 02.12.2012 року № 336).

КОРИСНІПОСИЛАННЯ

ЗНАЙТИНАС