НВК9_Шостка Поки нас пам'ятають - ми живі... Сьогодні, в річницю загибелі, відкрили другу меморіальну дошку. Хоба Антон назавжди буде в нашій пам'яті, серцях і душах... Він був дуже гарною дитиною в школі... Олімпіади, конкурси, активності - все про нього. Антон жив школою, цим "духом"... Після закінчення завжди приходив, спілкувався з учнями, вчителями. Низький уклін нашим учням-героям!!! Коли людина гине за незалежність - це трагедія всієї України!!!
https://youtu.be/vsEASXVkC0Q
![Возможно, это изображение (12 человек, люди стоят и на открытом воздухе)](https://scontent.fhrk5-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/272819800_4871775139583889_8628271931323546118_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=4O4VS4boCUsAX9JaxVT&tn=KZlRinesZQoTlnup&_nc_ht=scontent.fhrk5-2.fna&oh=00_AT9pJPriaG_EoJ6HKRie9_Hi6Jo1ZfacKCSpWWfkO1fGZw&oe=61F5A013)