Прийом до 1го класу

інформація про прийом до першого класу

Прийом документів для зарахування учнів

до 1 класу  здійснюватиметься

до 31 травня 2023 року

Зарахування до НВК проводиться у повній віповідності до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 року №367.

Першокласники навчатимуться за Типовою освітньою програмою для 1-х класів з українською мовою навчання, розробленою під керівництвом Савченко О.Я., затвердженою наказом МОН від 21.03.2018 №268.

Документи для зарахування приймаються з понеділка по п’ятницю  з 9:00 до 16:00.

Перелік документів для зарахування до 1 класу:

1. Заява одного з батьків або інших законних представників дитини та документ, що посвідчує особу.
    2. Копія свідоцтва про народження дитини (з собою мати оригінал).
    3. Медична довідка дитини про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду за формою №086-1/о (оригінал), копія картки щеплень за формою 0-63/ у (завірена лікарем). Враховуючи ситуацію, їх можна буде подати до 08.2023.
    4. Копія документа, що підтверджує проживання у будинку мікрорайону території обслуговування НВК (дає право на першочергове зарахування).

Направити документи у заклад можна будь-яким доступним способом (особисто,електронною поштою (33326878@mail.gov.ua), поштою (вул.Сумська, 2, м.Шостка, тощо).

Зразки документів можна завантажити натиснувши на відповідну строку.

Діти або один з їхніх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, які не мають якогось із вищезазначених документів, зараховуються до закладу без їх подання (окрім заяви).

Чекаємо на Вас, шановні батьки!
    З повагою, адміністрація НВК

КОРИСНІПОСИЛАННЯ