Прийом до 1го класу

  інформація про прийом до першого класу

  З 01 червня 2020 року школа № 9 поновлює освітній процес із дотриманням положень Регламенту підготовки до відновлення освітнього процесу та за умов послаблення протиепідемічних заходів на території міста Шостки, а саме: приймає управлінські рішення, складає графік роботи педагогічних працівників, організовує належні санітарно – гігієнічні та протиепідемічні умови прийому документів від батьків (осіб, які їх замінюють), уточнює наявність вільних місць у 1-му класі, вносить зміни з подальшим оприлюдненням на офіційному веб – сайті та інформаційних стендах графік прийому документів, відпрацьовує варіанти безпечних локацій (у будівлі закладів освіти, внутрішніх двориках, шкільних стадіонах), інформує батьків про зворотній зв’язок, за допомогою якого відбуватиметься попередній запис для подачі документів щодо зарахування дітей до закладів освіти тощо.
  На шкільному сайті та інформаційному стенді оприлюднено інформацію щодо подачі документів: дата та час прийому документів; прогнозована кількість перших класів та кількість місць у них; документи, які необхідно подати для зарахування дитини до першого класу.
  Отже, починаючи з 01 червня 2020 року просимо батьків зателефонувати до школи № 9 та записатись на зручний час, телефон (05449) 2-02-32
  Заяви щодо зарахування дітей до перших класів та документи прийматимуться впродовж місяця з 01 червня по 30 червня 2020 року.
  Шановні батьки!
  Зважаючи на зазначені вище обставини та попередню узгодженість дій, просимо не створювати ажіотажу та скупченості людей під час прийому. Також просимо виявити відповідальність та приходити до закладу освіти відповідно до погодженої дати, за умови задовільного стану здоров’я, у засобах індивідуального захисту (маска, рукавички), з розумінням поставитися до обмежувальних заходів.
  Спільно та за умов взаєморозуміння ми зробимо цей процес керованим та якнайшвидше спрямованим на те, щоб ваша дитина вже у вересні стала щасливим першачком.
  Дні роботи приймальної комісії в червні: 9 червня (вівторок),10 червня (середа),16 червня (вівторок),17 червня (середа),23 червня (вівторок),24 червня (середа).

  Години прийому документів:
  11.00.-13.00.,13.30.-16.00.
  Місце прийому-спортмайданчик біля НВК (в разі несприятливих погодних умов-внутришній двір у приміщенні НВК).
  Перелік документів,необхідних для зарахування дитини в 1-й клас:
  1.Копія свідоцтва про народження дитини.
  2.Заява до вступу в 1-й клас,написана особисто одним із батьків.
  3.Оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації #086-1/ о"Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду",оригінал або копія медичної довідки за формою#063" Довідка про щеплення".
  4.Якщо є право на першочергове зарахування,документи,що це підтверджують.
  З переліком цих документів можна ознайомитись на сайті школи у розділі "Інформація щодо організації прийому дітей до 1-их класів в 2020 році в сш 57".
  Чекаємо на Вас,шановні батьки!
  З повагою,
  адміністрація НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 - ДНЗ.

  ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО

  1-Х КЛАСІВ У 2020 РОЦІ В ШНВК: ШЗШ І-ІІІ ступенів № 9 - ДНЗ

  Прийом дітей до 1-их класів 2020-2021 навчального року

  Прогнозована кількість перших класів – 1 (30 учнів)

  Заяви до вступу в 1-й клас подаються особисто одним з батьків. 

  До заяви додаються:

  1. Копія свідоцтва про народження дитини;
  2. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о.Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду; (відповідно до Наказу МОЗ № 682 від 16.08.2010 року "Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів", листа МОЗ № 111-01/89 від 29 березня 2018 року "Щодо медичних довідок для відвідання закладів освіти".
  3. Копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).
  Для підтвердження інформації про місце проживання дитини згідно  Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №806  "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684" надається один з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву).

  Зокрема:
  1) Паспорт громадянина України  одного з батьків дитини, що підтверджує місце проживання;
  2) Довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядкупередачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру,затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207;

  3) Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків);
  4) документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу тощо);
  5) Документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму,оренди тощо), укладений між фізичними особами за умови, що користування відповідним житлом є реальним і здійснюється за згодою та волевиявленням власника майна; засвідчення цих двох обставин може відбуватися в різний, але прийнятний спосіб чи укладений між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;
  Перелік документів про підтвердження інформації про місце проживання дитини можна переглянути за посиланням: 

  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/684-2017-п

  Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи, рідні чи усиновлені брати та сестри дітей, які вже є учнями школи, а також діти працівників школи.

  Організацію прийому здійснено на підставі документів:

  Конституція України

  Стаття 53. Кожен має право на освіту
  1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.
  2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

  Закон України "Про освіту";

  Стаття 7. Мова освіти
  Стаття 12. Повна загальна середня освіта
  п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчальногороку виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.
  Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти
  п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.
  Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.
  Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.
  Закон України "Про загальну середню освіту".

  Стаття 18. Зарахування учнів
  1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.
  2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки
  встановленого зразка (Форма№ 086-1/о)
  5 травня 2018 року Міністерство юстиції погодило Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів. Завантажити документ та ознайомитися з ним  можна за посиланням: 

  http://nus.org.ua/news/v-ukrayini-zatverdyly-novyj-poryadok-zarahuvannya-ditej-do-shkoly/

  КОРИСНІПОСИЛАННЯ

  ЗНАЙТИНАС

  © 2022 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"